Životopis -Šárky

16. srpna 2007 v 9:56 | jmnjmnjmnjmnnmjnmjnmjbhzuiopollkjnmjjjmm,, |  Šárka Vaňková
Šárka VaňkováChcete vědět něco o mě?
Narodila se 30.10.1987 v Chrudimi. Kousek dětství jsem prožila v Hlinsku v Čechách, ale většinu v Jirkově u Chomutova. Hudbu jsem kolem sebe slyšela odmalinka, v rodině se hrálo na kytary, později děda koupil první klávesy, na které jsem se učila hrát. Několik let jsem chodila do LŠU v Jirkově, a tak se doma neustále koncertovalo. Ale tu největší lásku k hudbě mám určitě od dědy.

Ve 14 letech jsem začala jezdit na hodiny zpěvu do LŠU v Mostě, k učiteli Richardu Řeřichovi, a na jeho doporučení pak také k profesorce z pražské Státní konzervatoře, Lídě Nopové. Ve zkouškách na konzervatoř jsem bohužel neuspěla, a tak jsem nastoupila na Střední pedagogickou školu v Mostě. Hudbě jsem se však věnovala dál.

V roce 2003 jsem se probojovala do finále Zlíntalentu a v roce 2004 přišel největší úspěch - probojovala jsem se do finále soutěže Česko hledá Superstar a skončila druhá. Pak přišel nával práce, tak jsem musela přerušit školu.

Od 1.9.2005 jsem nastoupila na studium Státní konzervatoře Praha a současně s tím jsem se do Prahy i přestěhovala.
náhled obrázku
Podílela na dvou albech Česko hledá Superstar - singlu Veď mě dál a výběru hitů (tam jsem zpívala písničku I'm with you). První album Věřím náhodám jsem vydala na podzim roku 2004 a teď už dopracovala na svém druhém které se jmenuje Teď a tady a už to není čistí pop , ale je tam míchný Folk s popem. Šárka doufá že se vám bude její nové, ale i stráce CD líbit.
náhled obrázku


A teď stručně, na co se mě často ptáte:

Jaká jsem: kamarádská a veselá, nesnáším podrazy, cílevědomá, ale občas umím být líná a jen se tak válet
Oblíbená jídla: svíčková a pizza
Nesnáším: krupicovou kaši
Volný čas: zkouším textovat písničky nebo si jen tak sednu ke klávesám a hraju, co mě napadne
Doma mám: brášku, kanára a psa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama