Co nejkrásnější svatební pár:-).

27. května 2007 v 17:49 | kikolak |  Svatby
Péče o pleť - moderní trendy
Pro nevěsty
Svatební den je jedním z nejvýznamnějších dnů vašem životě a proto byste v plánu příprav neměla zapomenout na vymezení času pro svou vlastní přípravu, neboť jste jedna z nejhlavnějších osobností celého dne. Výběr šatů, doplňků a líčení je určitě ta nejpříjemnější a nejkrásnější starost z celých příprav. Pokud si i v tomto přizvete na pomoc profesionála, bude výsledek o to nádhernější. Přirozený vzhled, dotažený k dokonalosti pomocí barvové typologie a slavnostního líčení, je právě to, co z krásné nevěsty udělá tu nejnádhernější bytost, na kterou budou všichni velmi dlouho vzpomínat.
Vypadat co nejlépe, to chce určitě každá nevěsta. Základem je přirozená barva a svěžest pleti. To nejlepší, co pro sebe můžete udělat, je absolvovat hloubkovou analýzu pleti pomocí speciálního přístroje. Tento přístroj si "posvítí" na váš obličej a barevně označí, co vaší pleti chybí, co je v ní navíc a co se teprve objeví. Teprve na základě této analýzy je možné doporučit použití vhodných kosmetických přípravků, případně účinnou pleťovou kůru. Tento postup, který zlepší vzhled vaší pokožky, může zabránit i nenadálému výskytu různých "překvapení" na vaší tváři těsně před dnem "D". Vše chce ale čas, a tak pokud chcete tento postup použít, měla by být analýza provedena nejpozději 8 týdnů před svatebním dnem. Je určitě lepší si říkat: "To je fajn, že jsme na to přišli už teď, alespoň mám čas to napravit" a odsunout tím jeden zneklidňující a rozptylující pocit na vedlejší kolej.
Dalším velmi zajímavým způsobem, jak zlepšit svůj vzhled, je určení barvového typu. Každý z nás má barvy, které mu sluší, a pak ty ostatní. Můžete namítnout, že nevěsty se oblékají převážně do bílého. Pokud ale chcete, aby se na vaši svatbu dlouho vzpomínalo a nad svatebními fotografiemi vaše přítelkyně říkaly: "Teda tobě to opravdu seklo", mohou vám i v tomto případě specialisté velice dobře pomoci, a to nejen při půjčování nebo nákupu šatů, ale i u výběru doplňků a líčení.
Pro ostatní
Pro ostatní účastníky svatebního dne, zejména pro maminky nevěsty, ženicha a svědky, je určitě neméně důležité, aby vypadali dobře. Nejde přece o to jen tak "zapadnout do řady", ale měli by významným způsobem doplňovat svatební pár.
Nejnovějším trendem v oblasti péče o pleť pro tzv. "dříve narozené" je aplikace speciálních přírodních kosmetických přípravků pro intenzivní regeneraci, zejména těch, které "naučí" pleť chovat se jako dříve, tzn. vyrábět opět dostatek kolagenu, aby pleť byla pružná, jasná a hladká, a byla schopna regenerovat poškození způsobená vlivem okolního prostředí a předcházet viditelným známkám předčasného stárnutí.
A která z vás, dámy, by nechtěla vypadat vedle nevěsty spíše jako její starší sestra?!?
Určení barvového typu, následné sladění barev vlasů, líčení, oblečení a doplňků, by pak mělo být pouze tou správnou tečkou za svatebními přípravami.
Kontextové odkazy ETARGET>> Přidej mezi ETARGET odkazy
Jak bez rizika kupovat a pronajímat byty Zdarma články, postupy, metody a tipy zkušených investorů. Vzor "neprůstřelné" nájemní smlouvy. Jak najít, bez rizika koupit a za tržní nájemné se ziskem pronajímat byty. Garantované hubnutí Poradíme vám, jak efektivně a trvale snížit váhu. S pomocí programu, který vám bude vyhovovat a se kterým zdravě zhubnete. Garantujeme vrácení peněz. Poradenský servis zdarma. Svatby pod širým nebem v altánu hotelové zahrady Hotel HAPPY STAR nabízí kompletní svatební servis. Zajistíme vše od A - Z. Možnost svatebního obřadu pod altánem hotelové zahrady. Dopřejte sobě kousek romantiky. Lékárna - největší internetový obchod Prozdravi.cz 20 000 produktů pro zdraví a krásu. Doručení do 24 hodin. Lékařské poradny zdarma. Denně články o zdraví a kráse. Léčba nemocí přírodními metodami. Jak zvýšit tržby a zisk Praktické zkušenosti, nápady a tipy. Zdarma návod "5 nebezpečných chyb, které vás připravují o objednávky a peníze". Zkušenosti firem z celé ČR, osvědčené postupy, tipy z praxe.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama